member
2,739
edits
Lightning266 (talk | contribs) mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 109: | Line 109: | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:OceanIcon.png|25px|link=Ocean]] [[Ocean]] | | style="padding: 5px;" | [[File:OceanIcon.png|25px|link=Ocean]] [[Ocean]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Hell chili 256.png|25px|link=Desert]] [[Desert]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Hell chili 256.png|25px|link=Desert]] [[Desert]] | ||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:Dew bloom 256.png|25px|link=Snowy Mountain]] [[Snowy Mountain]] | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:Red dandelion 256.png|25px|link=Rocky Path]] [[Rocky Path]] | |||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:BluePortal.png|24px|link=Event Maps]] [[Event Maps]] | | style="padding: 5px;" | [[File:BluePortal.png|24px|link=Event Maps]] [[Event Maps]] | ||