member
171
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:ResearchEssence.png|25px|link=Research]] [[Research]] | | style="padding: 5px;" | [[File:ResearchEssence.png|25px|link=Research]] [[Research]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Slime.png|25px|link=:Category:Monsters]] [[:Category:Monsters|Monsters]] | |||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:FaceKmitty.png|25px|link=NPC]] [[NPC]]s | | style="padding: 5px;" | [[File:FaceKmitty.png|25px|link=NPC]] [[NPC]]s | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Buff mystical blessing 256.png|25px|link=Status Effects]] [[Status Effects]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Buff mystical blessing 256.png|25px|link=Status Effects]] [[Status Effects]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:BluechestIcon.png|25px|link=Housing]] [[Housing|<s>Housing</s>]] | | style="padding: 5px;" | [[File:BluechestIcon.png|25px|link=Housing]] [[Housing|<s>Housing</s>]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:PetsIcon.png|25px|link=Pets]] [[Pets|<s>Pets</s>]] | | style="padding: 5px;" | [[File:PetsIcon.png|25px|link=Pets]] [[Pets|<s>Pets</s>]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:MapsIcon.png|25px|link=Lore]] [[Lore]] | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:OlSlimeSmall.png|25px|link=Past Versions]] [[Past Versions]] | | style="padding: 5px;" | [[File:OlSlimeSmall.png|25px|link=Past Versions]] [[Past Versions]] | ||
|} | |} | ||