TestPage: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Tag: Manual revert
Line 17: Line 17:
|-
|-
! Image !! Name !! [[Element]] !! Level !! EXP !! HP !! ATK !! DEF !! MP !! SPD !! Drops
! Image !! Name !! [[Element]] !! Level !! EXP !! HP !! ATK !! DEF !! MP !! SPD !! Drops
|-
{{#invoke:MonsterData|row|Slime}}
{{#invoke:MonsterData|row|Slime}}
|-
| [[File:Target Dummy.png|50px]] || [[Target Dummy]] || 1 || Unknown || Unknown || Unknown || Unknown || Unknown || Unknown || Unknown || Unknown
| [[File:Target Dummy.png|50px]] || [[Target Dummy]] || 1 || Unknown || Unknown || Unknown || Unknown || Unknown || Unknown || Unknown || Unknown
|-
|-
member
171

edits