Template:MapsNavbox: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 46: Line 46:
| style="border: none;  background-color: #f7f7f7;" | [[Forest 1]] · [[Forest 2]] · [[Forest 3]] · [[Forest Pond]] · [[Swamp]] · [[Deep Forest 1]] · [[Deep Forest 2]] · [[Deep Forest 3]] · [[Lost Peak]] · [[Deep Tree Way]] · [[Giant Tree]]
| style="border: none;  background-color: #f7f7f7;" | [[Forest 1]] · [[Forest 2]] · [[Forest 3]] · [[Forest Pond]] · [[Swamp]] · [[Deep Forest 1]] · [[Deep Forest 2]] · [[Deep Forest 3]] · [[Lost Peak]] · [[Deep Tree Way]] · [[Giant Tree]]
[[Waterfall Graveyard]] · [[Behind The Grave]]
[[Waterfall Graveyard]] · [[Behind The Grave]]
|-
! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Deep Caves]]
| style="border: none;" | [[Deep Cave 1]] · [[Deep Cave 2]] · [[Deep Cave 3]] · [[Deep Cave 4]] · [[Deep Cave 5]] · [[Deep Cave 6]] · [[Deep Cave 7]] · [[Deep Cave 8]] · [[Deep Cave 9]] · [[Hall Of Might]] · [[Deep Cave X]] · [[Cave Trial]]
[[Deep Cave X Hideout]]
|-
|-


Line 56: Line 61:
| style="border: none; background-color: #f7f7f7;" | [[Desert 1]] · [[Desert 2]] · [[Desert 3]] · [[Desert 4]] · [[Desert 5]] · [[Desert 6]] · [[Desert 7]] · [[Desert 8]] · [[Desert Coast]]
| style="border: none; background-color: #f7f7f7;" | [[Desert 1]] · [[Desert 2]] · [[Desert 3]] · [[Desert 4]] · [[Desert 5]] · [[Desert 6]] · [[Desert 7]] · [[Desert 8]] · [[Desert Coast]]
[[Sandy Cave]]  · [[Desert Hideout]] · [[Pyramid]]
[[Sandy Cave]]  · [[Desert Hideout]] · [[Pyramid]]
|-
! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Deep Cave]]
| style="border: none;" | [[Deep Cave 1]] · [[Deep Cave 2]] · [[Deep Cave 3]] · [[Deep Cave 4]] · [[Deep Cave 5]] · [[Deep Cave 6]] · [[Deep Cave 7]] · [[Deep Cave 8]] · [[Deep Cave 9]] · [[Hall Of Might]] · [[Deep Cave X]] · [[Cave Trial]]
[[Deep Cave X Hideout]]
|-
|-


member
2,739

edits

Navigation menu