Template:MapsNavbox: Difference between revisions

add Snowy Mountain and Rocky Path
No edit summary
(add Snowy Mountain and Rocky Path)
Line 30: Line 30:


! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Savannah]]
! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Savannah]]
| style="border: none; background-color: #f7f7f7;" | [[Savannah 1]] · [[Savannah 2]] · [[Savannah 3]] · [[Windy Savannah]]
| style="border: none; background-color: #f7f7f7;" | [[Savannah 1]] · [[Savannah 2]] · [[Savannah 3]] · [[Windy Savannah]]
|-
|-


Line 39: Line 39:


! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Sulfuric Plains]]
! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Sulfuric Plains]]
| style="border: none;" | [[Sulfuric Plains 1]] · [[Sulfuric Plains 2]] · [[Sulfuric Plains 3]]  
| style="border: none; background-color: #f7f7f7;" | [[Sulfuric Plains 1]] · [[Sulfuric Plains 2]] · [[Sulfuric Plains 3]]  
[[Sulfuric Path]] · [[Sulfuric Path 2]]  
[[Sulfuric Path]] · [[Sulfuric Path 2]]  
|-
|-


! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Forest]]
! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Forest]]
| style="border: none;  background-color: #f7f7f7;" | [[Forest 1]] · [[Forest 2]] · [[Forest 3]] · [[Forest Pond]] · [[Swamp]] · [[Deep Forest 1]] · [[Deep Forest 2]] · [[Deep Forest 3]] · [[Lost Peak]] · [[Deep Tree Way]] · [[Giant Tree]]
| style="border: none;" | [[Forest 1]] · [[Forest 2]] · [[Forest 3]] · [[Forest Pond]] · [[Swamp]] · [[Deep Forest 1]] · [[Deep Forest 2]] · [[Deep Forest 3]] · [[Lost Peak]] · [[Deep Tree Way]] · [[Giant Tree]]
[[Waterfall Graveyard]] · [[Behind The Grave]]
[[Waterfall Graveyard]] · [[Behind The Grave]]
|-
|-


! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Deep Caves]]
! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Deep Caves]]
| style="border: none;" | [[Deep Cave 1]] · [[Deep Cave 2]] · [[Deep Cave 3]] · [[Deep Cave 4]] · [[Deep Cave 5]] · [[Deep Cave 6]] · [[Deep Cave 7]] · [[Deep Cave 8]] · [[Deep Cave 9]] · [[Hall Of Might]] · [[Deep Cave X]]
| style="border: none; background-color: #f7f7f7;" | [[Deep Cave 1]] · [[Deep Cave 2]] · [[Deep Cave 3]] · [[Deep Cave 4]] · [[Deep Cave 5]] · [[Deep Cave 6]] · [[Deep Cave 7]] · [[Deep Cave 8]] · [[Deep Cave 9]] · [[Hall Of Might]] · [[Deep Cave X]]
[[Deep Cave X Hideout]]
[[Deep Cave X Hideout]]
|-
|-
Line 61: Line 61:
| style="border: none; background-color: #f7f7f7;" | [[Desert 1]] · [[Desert 2]] · [[Desert 3]] · [[Desert 4]] · [[Desert 5]] · [[Desert 6]] · [[Desert 7]] · [[Desert 8]] · [[Desert Coast]]
| style="border: none; background-color: #f7f7f7;" | [[Desert 1]] · [[Desert 2]] · [[Desert 3]] · [[Desert 4]] · [[Desert 5]] · [[Desert 6]] · [[Desert 7]] · [[Desert 8]] · [[Desert Coast]]
[[Sandy Cave]]  · [[Desert Hideout]] · [[Field Of Sand]] · [[Pyramid]]  
[[Sandy Cave]]  · [[Desert Hideout]] · [[Field Of Sand]] · [[Pyramid]]  
|-
! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Snowy Mountain]]
| style="border: none;" | [[Snowy Mountain 1]] · [[Snowy Mountain 2]] · [[Snowy Mountain 3]] · [[Snowy Mountain 4]]
|-
! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Rocky Path]]
| style="border: none; background-color: #f7f7f7;" | [[Rocky Path 1]] · [[Rocky Path 2]] · [[Rocky Path 3]]
|-
|-


! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Event Maps]]
! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Event Maps]]
| style="border: none; background-color: #f7f7f7;" | [[Mountain Challenge]] · [[Tropical Road]] · [[Fishing Contest]]
| style="border: none;" | [[Mountain Challenge]] · [[Tropical Road]] · [[Fishing Contest]]
|-
|-


|}
|}
</div>
</div>
member
196

edits