User:Lightning266/sandbox: Difference between revisions

m
no edit summary
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 93: Line 93:
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|}
|}
| style="width: 66%; vertical-align: top;" colspan="2"|
| style="width: 33%; vertical-align: top;" colspan="2"|
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 15px; background-color: #f9f9f9; padding: 10px; border-spacing: 0;"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 15px; background-color: #f9f9f9; padding: 10px; border-spacing: 0;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
Line 113: Line 113:
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|}
|}
| style="width: 66%; vertical-align: top;" |
| style="width: 33%; vertical-align: top;" |
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 15px; background-color: #f9f9f9; padding: 10px; border-spacing: 0;"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 15px; background-color: #f9f9f9; padding: 10px; border-spacing: 0;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
Line 143: Line 143:
| style="width: 33%;vertical-align: top; padding: 2px;" rowspan="2" |
| style="width: 33%;vertical-align: top; padding: 2px;" rowspan="2" |


{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width:100%; height:100%;"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 3px; border-spacing: 0; width:100%; height:100%;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
Line 165: Line 165:
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 2px;" colspan="2"|
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 2px;" colspan="2"|


{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width: 100%; height:50%;"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 3px; border-spacing: 0; width: 100%; height:50%;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
Line 181: Line 181:
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 2px;" colspan="2"|
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 2px;" colspan="2"|


{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width: 100%; height:50%;"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 3px; border-spacing: 0; width: 100%; height:50%;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
Line 204: Line 204:
Test changes
Test changes


{| style="width: 100%; border-spacing: 0;"
|-
| style="width: 33%; vertical-align: top; padding: 0; height:auto;" rowspan="2" |
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width: 100%; height: auto;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align: left; padding: 5%; height: 10%;" | '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align: right; padding: 5%;" | [[File:Tools.png|16px]]
|-
| style="height: 15%; text-align: left; padding: 5%;" | [[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]
| style="height: 15%; text-align: right; padding: 5%;" | [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|-
| style="height: 15%; text-align: left; padding: 5%;" | [[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]
| style="height: 15%; text-align: right; padding: 5%;" | [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|}
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 0;" colspan="2" |
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width: 100%; height: auto;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align: left; padding: 5%;" | '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align: right; padding: 5%;" | [[File:Tools.png|16px]]
|-
| style="height: 15%; text-align: left; padding: 5%;" | [[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]
| style="height: 15%; text-align: right; padding: 5%;" | [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|}
|-
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 0;" colspan="2" |
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width: 100%; height: auto;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align: left; padding: 5%;" | '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align: right; padding: 5%;" | [[File:Tools.png|16px]]
|-
| style="height: 15%; text-align: left; padding: 5%;" | [[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]
| style="height: 15%; text-align: right; padding: 5%;" | [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|}
|}
<!--
<!--


member
1,308

edits