member
2,739
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:ElementsIcon.png|25px|link=Element]] [[Element|Elements]] | | style="padding: 5px;" | [[File:ElementsIcon.png|25px|link=Element]] [[Element|Elements]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: | | style="padding: 3px;" | [[File:KmittyIcon.png|25px|link=NPC]] [[NPC]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:SkillbookIcon.png|25px|link=Skills]] [[Skills]] | | style="padding: 5px;" | [[File:SkillbookIcon.png|25px|link=Skills]] [[Skills]] | ||
|- | |- | ||
| Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Mini-gamesIcon.png|25px|link=Mini-games]] [[Mini-games]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Mini-gamesIcon.png|25px|link=Mini-games]] [[Mini-games]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:DarkanchorIcon.png|25px|link=Bosses]] [[Bosses]] | |||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:Item instrument piano.png|25px|link=Soundtrack]] [[Soundtrack]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Item instrument piano.png|25px|link=Soundtrack]] [[Soundtrack]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||