member
2,739
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
! style="border-bottom: 1px solid; text-align: right; padding: 5px;" | [[File:BossesIcon.png|25px|link=]] | ! style="border-bottom: 1px solid; text-align: right; padding: 5px;" | [[File:BossesIcon.png|25px|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: | | style="padding: 5px;" | [[File:GoldLineEchoes.png|25px|link=Echo]] [[Echo]]es | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Rokkik hurt crop.png|25px|link=Grinding]] [[Grinding]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Rokkik hurt crop.png|25px|link=Grinding]] [[Grinding]] | ||
|- | |- | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:FaceKmitty.png|25px|link=NPC]] [[NPC]]s | | style="padding: 5px;" | [[File:FaceKmitty.png|25px|link=NPC]] [[NPC]]s | ||
| style="padding: 5px;" | [[File: | | style="padding: 5px;" | [[File:Blue slime piece 256.png|25px|link=Party Quests]] [[Party Quests]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:SkillbookIcon.png|25px|link=Skills]] [[Skills]] | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:CraftingIcon.png|25px|link=Crafting]] [[Crafting]] | | style="padding: 5px;" | [[File:CraftingIcon.png|25px|link=Crafting]] [[Crafting]] | ||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:Top member icon 256.png|25px|link=Guilds]] [[Guilds]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Top member icon 256.png|25px|link=Guilds]] [[Guilds]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:PetsIcon.png|25px|link=Pets]] [[Pets|<s>Pets</s>]] | | style="padding: 5px;" | [[File:PetsIcon.png|25px|link=Pets]] [[Pets|<s>Pets</s>]] | ||
|- | |- | ||