member
2,739
edits
Lightning266 (talk | contribs) mNo edit summary |
m (→Skills) |
||
| Line 243: | Line 243: | ||
<!-- | <!-- | ||
Element | Element Name Learn STR DEX INT SPR CON LUK Cost Cost | ||
--> | --> | ||
|Normal | |Normal || [[Heavy Strike]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
|Normal || [[Grapple Strike]] | |Normal || [[Grapple Strike]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || || 9 | ||
|- | |- | ||
|Normal || [[Upward Strike]] | |Normal || [[Upward Strike]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
|Normal || [[Dash Strike]] | |Normal || [[Dash Strike]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
|Fire | |<span style="color:orange"> Fire || [[Fire Charge]] ||2 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
|Lightning|| [[Lightning Charge]] ||2 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | |<span style="color:#dcdc52"> Lightning || [[Lightning Charge]] ||2 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
|Ice | |<span style="color:cyan"> Ice || [[Ice Charge]] ||2 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
|Water | |<span style="color:blue"> Water || [[Water Charge]] ||2 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |||
|<span style="color:gray"> Metal || [[Metal Charge]] ||2 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | |||
|- | |- | ||
| | |<span style="color:purple"> Ghost || [[Ghost Charge]] ||2 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
| | |Normal || [[Soul Shot]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
| | |<span style="color:cyan"> Ice || [[Frost]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
| | |<span style="color:orange"> Fire || [[Flame Barrage]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
| | |<span style="color:gray"> Metal || [[Gravity Well]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
| | |Normal || [[Ninja Throw]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
|Normal || [[ | |Normal || [[Triple Throw]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
|Normal || [[ | |Normal || [[Arrow Rain]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
| | |<span style="color:green"> Healing || [[Revitalize]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
|Healing | |<span style="color:green"> Healing || [[Medishot]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
| | |None || [[Roll]] ||1 Point || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
| | |Normal || [[Burst Shield]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
| | |None || [[Mana Shield]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
|None || [[ | |None || [[Taunt]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | ||
|- | |- | ||
|None || [[Armor Link]] ||3 Points|| Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || | |||
|None || [[Armor Link]] | |||
|- | |- | ||
</div> | </div> | ||
</div> | </div> | ||
|} | |} | ||