member
2,739
edits
(Created page with "{| div class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable sortable" ! colspan = 20 style="width: 70em" | Crafting List (Skills) |- ! style="width: 10em" | Name!! Learn !! <span style="color:#e28080"> Physical</span> !! <span style="color:#80d9e2"> Magic</span> !! <span style="color:#cecd80"> Support</span> !! <span style="color:#97a1a3"> Movement</span> !! <span style="color:#82ce7f"> Gathering</span> !! <span style="color:#82ce7f"> Crafting</span> !! <span style="color:#db95...") |
No edit summary |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| [[Heavy Strike]] ||3 Points|| [[File:Slime.png|18px]]♪ || || || || || || | | [[Heavy Strike]] ||3 Points|| [[File:Slime.png|18px]]♪ || || || || || || | ||
|- | |||
| [[Grapple]] ||Equip || || || || [[File:Slime.png|18px]]♪ || || || | |||
|- | |- | ||
| [[Grapple Strike]] ||2 Points|| [[File:Slime.png|18px]]♪ || || [[File:Slime.png|18px]]♪ || [[File:Slime.png|18px]]♪ || || || | | [[Grapple Strike]] ||2 Points|| [[File:Slime.png|18px]]♪ || || [[File:Slime.png|18px]]♪ || [[File:Slime.png|18px]]♪ || || || | ||