User:Lightning266/sandbox: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 132: Line 132:
Ver 3.1
Ver 3.1


{| style="width: 100%; border-spacing: 0; margin: 0 auto;"
{| style="width: 100%; border-spacing: 0;"
|-
|-
| style="width: 33%; vertical-align: top; padding: 0;" rowspan="2" |
| style="width: 33%; vertical-align: top; padding: 0; margin: 60px;" rowspan="2" |


{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 5px; border-spacing: 0; width:100%;"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 5px; border-spacing: 0; width:100%;"
Line 185: Line 185:
|-
|-
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 0;" rowspan="2" | This should be under and on column 2 to 3
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 0;" rowspan="2" | This should be under and on column 2 to 3
|}
Test changes
{| style="width: 100%; border-spacing: 0; margin: 0 auto; padding: 5px;"
|-
| style="width: 33%; vertical-align: top; padding: 0;" rowspan="2" |
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; background-color: #f9f9f9; padding: 5px; border-spacing: 0; width: 100%; margin: 5px;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
|-
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|}
|}
|}
<!--
<!--
member
1,308

edits