User:Lightning266/sandbox: Difference between revisions

m
no edit summary
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 148: Line 148:
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
|-
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|-
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|-
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|-
|-
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
Line 167: Line 176:
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 2px;" colspan="2"|
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 2px;" colspan="2"|


{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 3px; border-spacing: 0; width: 100%; height:50%;"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 3px; border-spacing: 0; width: 100%; height:100%;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
Line 183: Line 192:
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 2px;" colspan="2"|
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 2px;" colspan="2"|


{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 3px; border-spacing: 0; width: 100%; height:50%;"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 3px; border-spacing: 0; width: 100%; height:100%;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
Line 189: Line 198:
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|}
|}
|}
|}
member
1,308

edits