member
1,308
edits
Lightning266 (talk | contribs) No edit summary |
Lightning266 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 269: | Line 269: | ||
|- | |- | ||
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:PetsIcon.png|16px]] [[Pets]]</span> | | <span style="margin-right: 20px;">[[File:PetsIcon.png|16px]] [[Pets]]</span> | ||
| [[File:SoundtrackIcon.png|16px]] [[Soundtrack]] | |||
|} | |} | ||
| Line 286: | Line 287: | ||
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:NPCIcon.png|16px]] [[NPC]]</span> | | <span style="margin-right: 20px;">[[File:NPCIcon.png|16px]] [[NPC]]</span> | ||
| [[File:DungeonsIcon.png|16px]] [[Dungeons]] | | [[File:DungeonsIcon.png|16px]] [[Dungeons]] | ||
|- | |||
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:LoreIcon.png|16px]] [[Lore]]</span> | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||