member
2,739
edits
mNo edit summary |
(added Auction house and Sulfuric Plains) |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Lightessence.png|25px|link=Guilds]] [[Guilds]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Lightessence.png|25px|link=Guilds]] [[Guilds]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File: | | style="padding: 5px;" | [[File:spr_grapple_hook_2_scaled_16x.png|25px|link=Party Quests]] [[Party Quests]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:PetsIcon.png|25px|link=Pets]] [[Pets|<s>Pets</s>]] | | style="padding: 5px;" | [[File:PetsIcon.png|25px|link=Pets]] [[Pets|<s>Pets</s>]] | ||
|- | |- | ||
| Line 37: | Line 37: | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:GroupIron.png|25px|link=Ironman]] [[Ironman]] | | style="padding: 5px;" | [[File:GroupIron.png|25px|link=Ironman]] [[Ironman]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:WispyOracleIcon.png|25px|link=Auction House]] [[Auction House]] | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:Item book of unlearning.png|25px|link=Player Stats]] [[Player Stats]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Item book of unlearning.png|25px|link=Player Stats]] [[Player Stats]] | ||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:Item instrument piano.png|25px|link=Soundtrack]] [[Soundtrack]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Item instrument piano.png|25px|link=Soundtrack]] [[Soundtrack]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:MagicChest.png|25px|link=Housing]] [[Housing|<s>Housing</s>]] | |||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Item desert eel.png|25px|link=Research]] [[Research]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Item desert eel.png|25px|link=Research]] [[Research]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Soul crystal.png|25px|link=Merchants]] [[Merchants]] | |||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Mini-gamesIcon.png|25px|link=Gathering]] [[Gathering]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Mini-gamesIcon.png|25px|link=Gathering]] [[Gathering]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:NoManaRegen.png|25px|link=Status Effects]] [[Status Effects]] | |||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:DarkanchorIcon.png|25px|link=Bosses]] [[Bosses]] | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:MapsIcon.png|25px|link=Lore]] [[Lore]] | | style="padding: 5px;" | [[File:MapsIcon.png|25px|link=Lore]] [[Lore]] | ||
|- | |||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:LoreIcon.png|25px|link=Past Versions]] [[Past Versions]] | | style="padding: 5px;" | [[File:LoreIcon.png|25px|link=Past Versions]] [[Past Versions]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
| Line 94: | Line 96: | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:SavannahIcon.png|25px|link=Savannah]] [[Savannah]] | | style="padding: 5px;" | [[File:SavannahIcon.png|25px|link=Savannah]] [[Savannah]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File: | | style="padding: 5px;" | [[File:MistyForestIcon.png|25px|link=Misty Forest]] [[Misty Forest]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:DesertIcon.png|25px|link=Desert]] [[Desert]] | | style="padding: 5px;" | [[File:DesertIcon.png|25px|link=Desert]] [[Desert]] | ||
<!-- | <!-- |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:RockyPath.png|25px|link=Rocky Path]] [[Rocky Path]] | | style="padding: 5px;" | [[File:RockyPath.png|25px|link=Rocky Path]] [[Rocky Path]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Eternal Ice Plains.png|25px|link=Eternal Ice Plains]] [[Eternal Ice Plains]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Eternal Ice Plains.png|25px|link=Eternal Ice Plains]] [[Eternal Ice Plains]] | ||
--> |- | --> |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:SulfuricPlainsIcon.png|25px|link=Sulfuric Plains]] [[Sulfuric Plains]] | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:SecretsIcon.png|25px|link=Hidden areas]] [[Hidden areas]] | | style="padding: 5px;" | [[File:SecretsIcon.png|25px|link=Hidden areas]] [[Hidden areas]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
</div> | </div> | ||