member
2,739
edits
mNo edit summary |
(added dungeon crystals page) |
||
| Line 74: | Line 74: | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Hidden_areasIcon.png|25px|link=:Category:Pass]] [[:Category:Pass|Passes]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Hidden_areasIcon.png|25px|link=:Category:Pass]] [[:Category:Pass|Passes]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Skill crystal 2.png|25px|link=:Category:Dungeon Crystal]] [[:Category:Dungeon Crystal|Dungeon Crystals]] | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:TilesIcon.png|25px|link=:Category:Block]] [[:Category:Block|<s>Block</s>]]s | | style="padding: 5px;" | [[File:TilesIcon.png|25px|link=:Category:Block]] [[:Category:Block|<s>Block</s>]]s | ||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:FurnitureIcon.png|25px|link=:Category:Furniture]] [[:Category:Furniture|<s>Furniture</s>]] | | style="padding: 5px;" | [[File:FurnitureIcon.png|25px|link=:Category:Furniture]] [[:Category:Furniture|<s>Furniture</s>]] | ||
|} | |} | ||