member
2,739
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 85: | Line 85: | ||
| [[Blood Sacrifice]] || || || [[File:intSmall.png|20px|link=]] ✓ || || || || | | [[Blood Sacrifice]] || || || [[File:intSmall.png|20px|link=]] ✓ || || || || | ||
|- | |- | ||
| [[Divine Protection]] || || || || [[File:faithSmall.png|20px|link=]] ✓ || || || | | [[Divine Protection]] || || || || [[File:faithSmall.png|20px|link=]] ✓ || || || | ||
|- | |||
| [[Magic Burst]] || || || [[File:intSmall.png|20px|link=]] ✓ || || || || | |||
|- | |- | ||
| [[Mining]] || || || || || [[File:whiteHourSmall.png|20px|link=]] ✓ || || | | [[Mining]] || || || || || [[File:whiteHourSmall.png|20px|link=]] ✓ || || | ||