Template:MapsNavbox: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 30: Line 30:


! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Savannah]]
! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Savannah]]
| style="border: none;  background-color: #f7f7f7;" | [[Savannah 1]] · [[Savannah 2]] · [[Savannah 3]]
| style="border: none;  background-color: #f7f7f7;" | [[Savannah 1]] · [[Savannah 2]] · [[Savannah 3]] · [[Windy Savannah]]
|-
|-


Line 36: Line 36:
| style="border: none;" | [[Misty Forest 1]] · [[Misty Forest 2]] · [[Misty Forest 3]]  
| style="border: none;" | [[Misty Forest 1]] · [[Misty Forest 2]] · [[Misty Forest 3]]  
[[Frost Cave]]  
[[Frost Cave]]  
|-
! style="border: none; text-align: end; padding-right: 1em;"| [[Sulfuric Plains]]
| style="border: none;" | [[Sulfuric Plains 1]] · [[Sulfuric Plains 2]] · [[Sulfuric Plains 3]]
[[Sulfuric Path]] · [[Sulfuric Path 2]]
|-
|-


member
2,739

edits