member
2,739
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 106: | Line 106: | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Forest seal 256.png|25px|link=Forest]] [[Forest]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Forest seal 256.png|25px|link=Forest]] [[Forest]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Forest seal 256.png|25px|link=Deep Caves]] [[Deep Caves]] | |||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:OceanIcon.png|25px|link=Ocean]] [[Ocean]] | | style="padding: 5px;" | [[File:OceanIcon.png|25px|link=Ocean]] [[Ocean]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Hell chili 256.png|25px|link=Desert]] [[Desert]] | |||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:SecretsIcon.png|25px|link=Hidden areas]] [[Hidden areas]] | | style="padding: 5px;" | [[File:SecretsIcon.png|25px|link=Hidden areas]] [[Hidden areas]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
</div> | </div> | ||