member
2,739
edits
| Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Angeling}}| || || || || || || || | |{{GrindingPaste|Name=Angeling}}| || || || || || || || | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Bananek}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Big Slime}}| || || || || || || || | |{{GrindingPaste|Name=Big Slime}}| || || || || || || || | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Black Cloudsheep}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Blaze}}| || || [[File:ResearchFire.png|18px|link=]]◊ || || || || || | |{{GrindingPaste|Name=Blaze}}| || || [[File:ResearchFire.png|18px|link=]]◊ || || || || || | ||
| Line 36: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Cat Golem}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |{{GrindingPaste|Name=Cat Golem}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Cat Guardian}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Citruslime}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Cloudsheep}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |{{GrindingPaste|Name=Cloudsheep}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Crusher}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | |{{GrindingPaste|Name=Crusher}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Dark Mass}}| || || || || [[File:ResearchGhost.png|18px|link=]]◊ || || || | |||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Dark Matter}}| || || || || [[File:ResearchGhost.png|18px|link=]]◊ || [[File:ResearchMetal.png|18px|link=]]◊ || || | |{{GrindingPaste|Name=Dark Matter}}| || || || || [[File:ResearchGhost.png|18px|link=]]◊ || [[File:ResearchMetal.png|18px|link=]]◊ || || | ||
| Line 56: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Ferni}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |{{GrindingPaste|Name=Ferni}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Flows}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Frostmite}}| || || || [[File:ResearchIce.png|18px|link=]]◊ || || || || | |||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Giga}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | |{{GrindingPaste|Name=Giga}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | ||
| Line 70: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Jel}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |{{GrindingPaste|Name=Jel}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Licke}}| || || || || || [[File:ResearchMetal.png|18px|link=]]◊ || || | |||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Licki}}| || || [[File:ResearchFire.png|18px|link=]]◊ || || || || [[File:ResearchLightning.png|18px|link=]]◊ || | |{{GrindingPaste|Name=Licki}}| || || [[File:ResearchFire.png|18px|link=]]◊ || || || || [[File:ResearchLightning.png|18px|link=]]◊ || | ||
| Line 86: | Line 102: | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Pin Pin}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || [[File:ResearchFire.png|18px|link=]]◊ || || || || || | |{{GrindingPaste|Name=Pin Pin}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || [[File:ResearchFire.png|18px|link=]]◊ || || || || || | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Rainbow Cloudsheep}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Rokkik}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || [[File:ResearchMetal.png|18px|link=]]◊ || || | |{{GrindingPaste|Name=Rokkik}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || [[File:ResearchMetal.png|18px|link=]]◊ || || | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Sadling}}| || || || [[File:ResearchIce.png|18px|link=]]◊ || [[File:ResearchGhost.png|18px|link=]]◊ || || || | |{{GrindingPaste|Name=Sadling}}| || || || [[File:ResearchIce.png|18px|link=]]◊ || [[File:ResearchGhost.png|18px|link=]]◊ || || || | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Saowl}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Shadow Golem}}| || || || || [[File:ResearchGhost.png|18px|link=]]◊ || [[File:ResearchMetal.png|18px|link=]]◊ || || | |{{GrindingPaste|Name=Shadow Golem}}| || || || || [[File:ResearchGhost.png|18px|link=]]◊ || [[File:ResearchMetal.png|18px|link=]]◊ || || | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name= | |{{GrindingPaste|Name=Shadow Sprite}}| || || || || [[File:ResearchGhost.png|18px|link=]]◊ || || || | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name= | |{{GrindingPaste|Name=Slabbit}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Slibbit}}| || || || [[File:ResearchIce.png|18px|link=]]◊ || || || || | |{{GrindingPaste|Name=Slibbit}}| || || || [[File:ResearchIce.png|18px|link=]]◊ || || || || | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Slime}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |{{GrindingPaste|Name=Slime}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Slip}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Snapper}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | |{{GrindingPaste|Name=Snapper}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | ||
| Line 110: | Line 132: | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Soultree}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || [[File:ResearchGhost.png|18px|link=]]◊ || || || | |{{GrindingPaste|Name=Soultree}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || [[File:ResearchGhost.png|18px|link=]]◊ || || || | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Spot Slime}}| || || || || || [[File:ResearchMetal.png|18px|link=]]◊ || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | |||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Squishling}}| || || || || || || [[File:ResearchLightning.png|18px|link=]]◊ || | |{{GrindingPaste|Name=Squishling}}| || || || || || || [[File:ResearchLightning.png|18px|link=]]◊ || | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Stinky Sheep}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Sweel}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | |{{GrindingPaste|Name=Sweel}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Troppo}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | |{{GrindingPaste|Name=Troppo}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | ||
|- | |- | ||
<!-- | <!-- | ||