member
2,739
edits
m (→Skills) |
(→Skills) |
||
| Line 171: | Line 171: | ||
|Normal || [[Heavy Strike]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || 3 Points | |Normal || [[Heavy Strike]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || 3 Points | ||
|- | |- | ||
| | |Normal || [[Grapple Strike]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || || 9 || 3 Points | ||
|- | |- | ||
| | |Normal || [[Upward Strike]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || 3 Points | ||
|- | |- | ||
| | |Normal || [[Dash Strike]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | ||
|- | |- | ||
| | |Fire || [[Fire Charge]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | ||
|- | |- | ||
| | |Lightning|| [[Lightning Charge]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | ||
|- | |- | ||
| | |Ice || [[Ice Charge]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | ||
|- | |- | ||
| | |Water || [[Water Charge]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | ||
|- | |- | ||
| || [[ | |Metal || [[Metal Charge]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | ||
|- | |||
|Ghost || [[Ghost Charge]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|Normal || [[Soul Shot]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|Ice || [[Frost]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|Fire || [[Flame Barrage]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|Metal || [[Gravity Well]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|Normal || [[Ninja Throw]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|Normal || [[Triple Throw]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|Normal || [[Arrow Rain]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|Healing || [[Revitalize]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|Healing || [[Medishot]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|None || [[Roll]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|Normal || [[Burst Shield]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|None || [[Mana Shield]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|None || [[Taunt]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |||
|None || [[Armor Link]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || | |||
|- | |- | ||
</div> | </div> | ||
</div> | </div> | ||
|} | |} | ||