Crafting: Difference between revisions

Line 171: Line 171:
|Normal  || [[Heavy Strike]]        || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||  3 Points  
|Normal  || [[Heavy Strike]]        || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||  3 Points  
|-
|-
|Metal    || [[Gravity Well]]         || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||        || 9      ||  3 Points   
|Normal  || [[Grapple Strike]]       || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||        || 9      ||  3 Points   
|-
|-
|         || [[Cooked Shrimp]]        || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||  2 Points
|Normal  || [[Upward Strike]]        || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||  3 Points
|-
|-
|         || [[Speedy Seafood Salad]] || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|Normal  || [[Dash Strike]]         || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|-
|         || [[Lemon Lime Soda]]     || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|Fire    || [[Fire Charge]]         || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|-
|         || [[Dango]]               || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|Lightning|| [[Lightning Charge]]     || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|-
|         || [[Marshmallow]]         || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|Ice      || [[Ice Charge]]           || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|-
|         || [[Lime Smoothie]]       || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|Water    || [[Water Charge]]         || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|-
|        || [[Cooked Trout]]        || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|Metal    || [[Metal Charge]]         || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|Ghost    || [[Ghost Charge]]        || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|Normal  || [[Soul Shot]]            || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|Ice      || [[Frost]]                || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|Fire    || [[Flame Barrage]]        || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|Metal    || [[Gravity Well]]        || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|Normal  || [[Ninja Throw]]          || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|Normal  || [[Triple Throw]]        || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|Normal  || [[Arrow Rain]]          || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|Healing  || [[Revitalize]]          || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|Healing  || [[Medishot]]            || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|None    || [[Roll]]                || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|Normal  || [[Burst Shield]]        || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|None    || [[Mana Shield]]          || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|None    || [[Taunt]]                || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|None    || [[Armor Link]]          || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales || Scales ||
|-
|-
</div>
</div>
</div>
</div>
|}
|}
member
2,739

edits