member
2,739
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| 5 || [[Lemon Pie]] || 3 || 120 || || || || || || 8 || || || || || 40 | | 5 || [[Lemon Pie]] || 3 || 120 || || || || || || 8 || || || || || 40 | ||
|- | |||
| 4 || [[Strong Sushi]] || 3 || 145 || 2 || || || 5 || 1 || || || 3 || || 60 || | |||
|- | |- | ||
| 7 || [[Black Calamari]] || 4 || 300 || || || || || 1 || 6 || 2 || || || || 75 | | 7 || [[Black Calamari]] || 4 || 300 || || || || || 1 || 6 || 2 || || || || 75 | ||
| Line 55: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| || [[Stylish sushi]] || 6 || || || 5 || || || || || || || 5 || || | | || [[Stylish sushi]] || 6 || || || 5 || || || || || || || 5 || || | ||
|- | |- | ||
| || [[Tropical Fish Plate]] || 7 || || || || || 4 || 4 || || || || 4 || 55 || | | || [[Tropical Fish Plate]] || 7 || || || || || 4 || 4 || || || || 4 || 55 || | ||