User:Lightning266/sandbox: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 1: Line 1:
Sandbox test page -lightning266 <br>
Sandbox test page -lightning266 <br>
Ver 1
Ver 1
<div style="background-color:black; color:white;">
<div style="background-color:black; color:white; border= 3px solid white>
{| style="border: 3px solid white; border-radius: 10px; margin: 15px; padding: 10px; border-spacing:0;"
{| style="border: 3px solid white; border-radius: 10px; margin: 15px; padding: 10px; border-spacing:0;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;" | '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;" | '''Items'''
Line 74: Line 74:
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
|-
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|-
|-
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
Line 136: Line 139:
{| style="width: 100%; border-spacing: 0;"
{| style="width: 100%; border-spacing: 0;"
|-
|-
| style="width: 33%; vertical-align: top; padding: 0; margin: 60px;" rowspan="2" |
| style="width: 33%;vertical-align: top; padding: 0; margin: 60px;" rowspan="2" |


{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 5px; border-spacing: 0; width:100%;"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width:100%;height:100%;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
Line 154: Line 157:
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 0;" colspan="2"|
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 0;" colspan="2"|


{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 5px; border-spacing: 0; width: 100%;"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width: 100%;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
Line 170: Line 173:
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 0;" colspan="2"|
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 0;" colspan="2"|


{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 5px; border-spacing: 0; width: 100%;"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width: 100%; height:100%"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
member
1,308

edits