User:Lightning266/sandbox: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 144: Line 144:
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
|-
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|-
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
| [[File:Paint.png|16px]] [[Paint]]
|-
|-
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
| <span style="margin-right: 20px;">[[File:Tools.png|16px]] [[Tools]]</span>
member
1,308

edits