User:Lightning266/sandbox: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 163: Line 163:
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 0;" colspan="2"|
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 0;" colspan="2"|


{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width: 100%;"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width: 100%; height: 100%;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
Line 179: Line 179:
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 0;" colspan="2"|
| style="width: 66%; vertical-align: top; padding: 0;" colspan="2"|


{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width: 100%; height:100%"
{| style="border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0; background-color: #f9f9f9; padding: 0px; border-spacing: 0; width: 100%; height:100%;"
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:left; padding:5px;"| '''Items'''
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
! scope="col" style="border-bottom: 1px solid; text-align:right; padding:5px;"| [[File:Tools.png|16px]]
Line 200: Line 200:
Test changes
Test changes


 
{| style="width: 100%; border: 1px solid black; border-collapse: collapse;"
! style="text-align: center; width: 50%;" | Column 1
! style="text-align: center; width: 50%;" | Column 2
|-
| style="padding: 0; text-align: center;" |
<div style="width: 100%; height: 100%; background-color: lightblue;">Element 1</div>
| style="padding: 0; text-align: center;" |
<div style="width: 100%; height: 100%; background-color: lightgreen;">Element 2</div>
|}
<!--
<!--


member
1,308

edits