member
2,739
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
! colspan = 20 style="width: 70em" | Combat Scaling | ! colspan = 20 style="width: 70em" | Combat Scaling | ||
|- | |- | ||
! style="width: 10em" | Name!! Activate !! <span style="color:#e28080"> Melee</span> !! <span style="color:#cecd80"> Range</span> !! <span style="color:#80d9e2"> Magic</span> !! <span style="color:#db95d1"> Faith</span> !! <span style="color:#61D679"> Health</span> !! <span style="color:#3399ff"> Mana</span> !! <span style=" color:white;background:#3399ff"> Cost </span> !! Cooldown | ! style="width: 10em" | Name!! style="width:3em" | Activate !! <span style="color:#e28080"> Melee</span> !! <span style="color:#cecd80"> Range</span> !! <span style="color:#80d9e2"> Magic</span> !! <span style="color:#db95d1"> Faith</span> !! <span style="color:#61D679"> Health</span> !! <span style="color:#3399ff"> Mana</span> !! <span style=" color:white;background:#3399ff"> Cost </span> !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
<!-- | <!-- | ||
| Line 9: | Line 9: | ||
--> | --> | ||
| [[Heavy Strike]] || | | [[Heavy Strike]] ||{{#lst:Heavy Strike|Activate}} || [[File:macroMelee.png|25px|link=]]✓ || || || | ||
|- | |- | ||
| [[Grapple Strike]] || | | [[Grapple Strike]] ||{{#lst:Grapple Strike|Activate}} || [[File:macroMelee.png|25px|link=]]✓ || || || | ||
|- | |- | ||
| [[Upward Strike]] || | | [[Upward Strike]] ||{{#lst:Upward Strike|Activate}} || [[File:macroMelee.png|25px|link=]]✓ || || || | ||
|- | |- | ||
| [[Dash Strike]] || | | [[Dash Strike]] ||{{#lst:Dash Strike|Activate}} || [[File:macroMelee.png|25px|link=]]✓ || [[File:macroRanged.png|25px|link=]]✓ || || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Soul Shot]] ||{{#lst:Soul Shot|Activate}} || || [[File:macroRanged.png|25px|link=]]✓ || || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Nova]] ||{{#lst:Nova|Activate}} || || || || [[File:macroFaith.png|25px|link=]]✓ | ||
| | |||
| [[ | |||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Flame Barrage]] ||{{#lst:Flame Barrage|Activate}} || || || [[File:macroMagic.png|25px|link=]]✓ || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Gravity Well]] ||{{#lst:Gravity Well]|Activate}} || || || [[File:macroMagic.png|25px|link=]]✓ || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Ninja Throw]] ||{{#lst:Ninja Throw|Activate}} || || [[File:macroRanged.png|25px|link=]]✓ || || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Triple Throw]] ||{{#lst:Triple Throw|Activate}} || || [[File:macroRanged.png|25px|link=]]✓ || || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Arrow Rain]] ||{{#lst:Arrow Rain|Activate}} || || [[File:macroRanged.png|25px|link=]]✓ || || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Revitalize]] ||{{#lst:Revitalize|Activate}} || || || || [[File:macroFaith.png|25px|link=]]✓ | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Medishot]] ||{{#lst:Medishot|Activate}} || || || || [[File:macroFaith.png|25px|link=]]✓ | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Burst Shield]] ||{{#lst:Burst Shield|Activate}} || || || || [[File:macroFaith.png|25px|link=]]✓ | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Mana Shield]] ||{{#lst:Mana Shield|Activate}} || || || [[File:macroMagic.png|25px|link=]]✓ || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Taunt]] ||{{#lst:Taunt|Activate}} || [[File:macroMelee.png|25px|link=]]✓ || || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Armor Link]] ||{{#lst:Armor Link|Activate}} || || || || [[File:macroFaith.png|25px|link=]]✓ | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Whirlwind]] ||{{#lst:Whirlwind|Activate}} || [[File:macroMelee.png|25px|link=]]✓ || || || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Onslaught]] ||{{#lst:Onslaught|Activate}} || [[File:macroMelee.png|25px|link=]]✓ || || || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Crescent Slash]] ||{{#lst:Crescent Slash|Activate}} || [[File:macroMelee.png|25px|link=]]✓ || || || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Shield Slam]] ||{{#lst:Shield Slam|Activate}} || [[File:macroMelee.png|25px|link=]]✓ || || || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Slash]] ||{{#lst:Slash|Activate}} || [[File:macroMelee.png|25px|link=]]✓ || || || | ||
|- | |||
| [[Smite]] ||{{#lst:Smite|Activate}} || || || || [[File:macroFaith.png|25px|link=]]✓ | |||
|- | |||
| [[Elemental Charge]] ||{{#lst:Elemental Charge|Activate}} || || || || [[File:macroFaith.png|25px|link=]]✓ | |||
|- | |||
| [[Cursed Throw]] ||{{#lst:Cursed Throw|Activate}} || || [[File:macroRanged.png|25px|link=]]✓ || || | |||
|- | |||
| [[True Shot]] ||{{#lst:True Shot|Activate}} || || [[File:macroRanged.png|25px|link=]]✓ || || | |||
|- | |||
| [[Arrow Storm]] ||{{#lst:Arrow Storm|Activate}} || || [[File:macroRanged.png|25px|link=]]✓ || || | |||
|- | |||
| [[Dash]] ||{{#lst:Dash|Activate}} || || [[File:macroRanged.png|25px|link=]]✓ || || | |||
|- | |||
| [[Shadow Step]] ||{{#lst:Shadow Step|Activate}} || || [[File:macroRanged.png|25px|link=]]✓ || || | |||
|- | |||
| [[Shadow Twin]] ||{{#lst:Shadow Twin|Activate}} || || [[File:macroRanged.png|25px|link=]]✓ || || | |||
|- | |||
| [[Divine Blessing]] ||{{#lst:Divine Blessing|Activate}} || || || || [[File:macroFaith.png|25px|link=]]✓ | |||
|- | |||
| [[Blink]] ||{{#lst:Blink|Activate}} || || || [[File:macroMagic.png|25px|link=]]✓ || | |||
|- | |||
| [[Soul Bomb]] ||{{#lst:Soul Bomb|Activate}} || || || [[File:macroMagic.png|25px|link=]]✓ || | |||
|- | |||
| [[Gust]] ||{{#lst:Gust|Activate}} || || || [[File:macroMagic.png|25px|link=]]✓ || | |||
|- | |||
| [[Starfall]] ||{{#lst:Starfall|Activate}} || || || [[File:macroMagic.png|25px|link=]]✓ || | |||
|- | |||
| [[Arcane Surge]] ||{{#lst:Arcane Surge|Activate}} || || || [[File:macroMagic.png|25px|link=]]✓ || | |||
|- | |||
| [[Empower]] ||{{#lst:Empower|Activate}} || || || [[File:macroMagic.png|25px|link=]]✓ || | |||
|- | |||
| [[Blood Sacrifice]] ||{{#lst:Blood Sacrifice|Activate}} || || || [[File:macroMagic.png|25px|link=]]✓ || | |||
|- | |||
| [[Divine Protection]] ||{{#lst:Divine Protection|Activate}} || || || || [[File:macroFaith.png|25px|link=]]✓ | |||
|- | |||
| [[Magic Burst]] ||{{#lst:Magic Burst|Activate}} || || || [[File:macroMagic.png|25px|link=]]✓ || | |||
|- | |- | ||
</div> | </div> | ||
</div> | </div> | ||
|} | |} | ||