member
2,739
edits
| Line 19: | Line 19: | ||
--> | --> | ||
|{{GrindingPaste|Name=Acceptance}}| || || || [[File: | |{{GrindingPaste|Name=Acceptance}}| || || || || [[File:ResearchGhost.png|18px|link=]]◊ || || || | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Ancient Soul}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name=Angeling}}| || || || || || || || | |{{GrindingPaste|Name=Angeling}}| || || || || || || || | ||
| Line 115: | Line 117: | ||
|{{GrindingPaste|Name=Troppo}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | |{{GrindingPaste|Name=Troppo}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | ||
|- | |- | ||
|{{GrindingPaste|Name= | |{{GrindingPaste|Name=Cat Guardian}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | ||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Flows}}| || || || || || || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Slip}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Black Cloudsheep}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Rainbow Cloudsheep}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Stinky Sheep}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Frostmite}}| || || || [[File:ResearchIce.png|18px|link=]]◊ || || || || | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Slip}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Citruslime}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Bananek}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Saowl}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Slabbit}}| || [[File:ResearchNormal.png|18px|link=]]◊ || || || || || || | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Spot Slime}}| || || || || || [[File:ResearchMetal.png|18px|link=]]◊ || || [[File:ResearchWater.png|18px|link=]]◊ | |||
|- | |||
|{{GrindingPaste|Name=Licke}}| || || || || || [[File:ResearchMetal.png|18px|link=]]◊ || || | |||
|- | |- | ||
<!-- | <!-- | ||