Template:GameContent: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Lightning266 (talk | contribs) (Created page with "<div style="display: flex; flex-wrap: wrap; gap: 10px; border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; margin: 0px; background-color: #f9f9f9; padding: 10px;"> <!-- Gameplay Table --> <div style="flex: 1 1 22%; padding: 5px;min-width:200px; border: 1px solid #ccc; border-radius: 10px; background-color: #f9f9f9;"> {| style="border-spacing: 0; width: 100%;" ! style="border-bottom: 1px solid; text-align: left; padding: 5px;" | '''Gameplay'''...") |
Lightning266 (talk | contribs) mNo edit summary |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:PetsIcon.png|25px]] [[Pets]] | | style="padding: 5px;" | [[File:PetsIcon.png|25px]] [[Pets]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:SoundtrackIcon.png|25px]] [[Soundtrack]] | | style="padding: 5px;" | [[File:SoundtrackIcon.png|25px]] [[Soundtrack]] | ||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:EchoIcon.png|25px]] [[Echo]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||