member
2,739
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Kunai.png|25px|link=:Category:Weapon]] [[:Category:Weapon|Weapons]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Kunai.png|25px|link=:Category:Weapon]] [[:Category:Weapon|Weapons]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:EquipmentIcon.png|25px|link=:Category:Equipment]] [[:Category:Equipment|Equipment]] | | style="padding: 5px;" | [[File:EquipmentIcon.png|25px|link=:Category:Equipment]] [[:Category:Equipment|Equipment]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Upgradegem blue.png|25px|link=:Category:Gems]] [[:Category:Gems|Gems]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Upgradegem blue.png|25px|link=:Category:Gems]] [[:Category:Gems|Gems]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:EnergSoul.png|25px|link=:Category:Souls]] [[:Category:Souls|Souls]] | | style="padding: 5px;" | [[File:EnergSoul.png|25px|link=:Category:Souls]] [[:Category:Souls|Souls]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Greenherb.png|25px|link=:Category:Materials]] [[:Category:Materials|Materials]] | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:EssencesIcon.png|25px|link=:Category:Essences]] [[:Category:Essences|Essences]] | |||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:ConsumableIcon.png|25px|link=:Category:Consumable]] [[:Category:Consumable|Consumables]] | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:Hidden_areasIcon.png|25px|link=:Category:Passes]] [[:Category:Passes|Passes]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Hidden_areasIcon.png|25px|link=:Category:Passes]] [[:Category:Passes|Passes]] | ||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:TilesIcon.png|25px|link=:Category:Block]] [[:Category:Block|<s>Block</s>]]s | | style="padding: 5px;" | [[File:TilesIcon.png|25px|link=:Category:Block]] [[:Category:Block|<s>Block</s>]]s | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:FurnitureIcon.png|25px|link=:Category:Furniture]] [[:Category:Furniture|<s>Furniture</s>]] | | style="padding: 5px;" | [[File:FurnitureIcon.png|25px|link=:Category:Furniture]] [[:Category:Furniture|<s>Furniture</s>]] | ||
|} | |} | ||