member
2,739
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Item book of unlearning.png|25px]] [[Player Stats]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Item book of unlearning.png|25px]] [[Player Stats]] | ||
| style="padding: 7px;" | [[File:BlueLineEchoes.png|22px]] [[Echo]]es | |||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:CraftingIcon.png|25px]] [[Crafting]] | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:SkillbookIcon.png|25px]] [[Skills]] | | style="padding: 5px;" | [[File:SkillbookIcon.png|25px]] [[Skills]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Gachapon.png|25px]] [[Quests]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Gachapon.png|25px]] [[Quests]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Lightessence.png|25px]] [[Guilds]] | |||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:MagicChest.png|25px]] [[Housing]] | | style="padding: 5px;" | [[File:MagicChest.png|25px]] [[Housing]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Item desert eel.png|25px]] [[Research]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Item desert eel.png|25px]] [[Research]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Soul crystal.png|25px]] [[Shops]] | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:PetsIcon.png|25px]] [[Pets]] | | style="padding: 5px;" | [[File:PetsIcon.png|25px]] [[Pets]] | ||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:Item instrument piano.png|25px]] [[Soundtrack]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Item instrument piano.png|25px]] [[Soundtrack]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||