member
2,739
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Bowtie.png|25px|link=Beginner's Guide]] [[Beginner's Guide]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Bowtie.png|25px|link=Beginner's Guide]] [[Beginner's Guide]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File: | | style="padding: 5px;" | [[File:LickiSmall.png|25px|link=Soundtrack]] [[Soundtrack]] | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:GroupIron.png|25px|link=Ironman]] [[Ironman]] | | style="padding: 5px;" | [[File:GroupIron.png|25px|link=Ironman]] [[Ironman]] | ||
| Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Skill crystal 2.png|25px|link=:Category:Dungeon Crystal]] [[:Category:Dungeon Crystal|Dungeon Crystals]] | | style="padding: 5px;" | [[File:Skill crystal 2.png|25px|link=:Category:Dungeon Crystal]] [[:Category:Dungeon Crystal|Dungeon Crystals]] | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:Item instrument piano.png|25px|link=:Category:Instrument]] [[:Category:Instrument|Instruments]] | |||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | [[File:TilesIcon.png|25px|link=:Category:Block]] [[:Category:Block|<s>Block</s>]]s | | style="padding: 5px;" | [[File:TilesIcon.png|25px|link=:Category:Block]] [[:Category:Block|<s>Block</s>]]s | ||
| style="padding: 5px;" | [[File:FurnitureIcon.png|25px|link=:Category:Furniture]] [[:Category:Furniture|<s>Furniture</s>]] | | style="padding: 5px;" | [[File:FurnitureIcon.png|25px|link=:Category:Furniture]] [[:Category:Furniture|<s>Furniture</s>]] | ||
|} | |} | ||